Реєстрація підприємства на території України

Кваліфікована юридична допомога у реєстрації (придбанні) та веденні бізнесу в місті Києві та по всій території України

Економія вашого часу та коштів

"Під ключ"

Гнучка система оплати

Вартість: від 5 000 грн

Термін: від 3 робочих днів

Телефон: +38 (063) 550 30 50

У відповідності до статті 80 Цивільного кодексу України, юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Юридична особа наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю, може бути позивачем та відповідачем у суді.

У відповідності до Господарського кодексу України, товариством з обмеженою відповідальністю є господарське товариство, що має статутний капітал, поділений на частки, і несе відповідальність за своїми зобов'язаннями тільки своїм майном. Учасники товариства, які повністю сплатили свої вклади, несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, у межах своїх вкладів.

Реєстрація фізичних осіб-підприємців (ФОП)

Економія вашого часу та коштів

Мінімальні строки

Гнучка система оплати

Вартість: від 1 500 грн

Термін: від 3 робочих днів

Телефон: +38 (063) 550 30 50

Фізична особа-підприємець (ФОП) — це фізична особа (громадяни України, іноземець або особа без громадянства), не обмежена в правовій дієздатності і зареєстрована у встановленому законом порядку.

Разом з тим, фізична особа-підприємець - це суб'єкт підприємницької діяльності без статусу юридичної особи. Для ведення підприємницької діяльності ФОП не має потреби у створенні та формуванні статутного капіталу або формувати засновницькі документи, достатньо пройти процедуру Державної реєстрації і стати на облік в податковій та пенсійному фонді.

Реєстрація представництва іноземної компанії на території України

Максимально стислі строки

Безкоштовна консультація

Гарантований результат

Повний пакет послуг

Перекладач

Вартість: від 12 000 грн

Термін: від 15 робочих днів

Телефон: +38 (063) 550 30 50

Представництво суб'єкта господарювання іншої країни - це установа або особа, яка представляє інтереси іноземного суб'єкта господарської діяльності в Україні і наділена відповідними повноваженнями.

 

Представництва іноземної компанії можуть:

  • здійснювати підприємницьку діяльність на території України;

  • не здійснювати підприємницьку діяльність на території України.

 

Державним органом в Україні, що здійснює державну реєстрацію представництва іноземної компанії є Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.