Про компанію

Ви втомились від того, що юридичні компанії пропонують вирішення будь-яких питань, а потім все закінчується розчарованим зітханням із словами:

"Ви не надали нам "документ", тому ми не зможемо це зробити"

 Так!!!    На жаль, це сучасний підхід більшості юридичних компаній

Одні компанії спочатку позиціонують себе як "рішали" будь-яких питань, а потім, опинившись сам на сам із труднощами, пасують та замість того, щоб повернути гроші і вибачитись, звинувачують в своїй неспроможності Замовника.

Інші пропонують свої послуги за ціною на порядок або два нижче ринкової. Ви погоджуєтесь, так як подібне бажання - це природно, будь яка людина, тим паче якщо це підприємець, не бажає витрачати зайві гроші на те, що не можливо об'єктивно виміряти та оцінити. При цьому Ви навіть на секунду не замислюєтесь, що обіцяючи Вам майже "безкоштовну" послугу, юридична компанія або значно економить на якості послуги (наприклад, надає дешеву юридичну адресу із переліку місць масової реєстрації або використовує дешевого масового керівника, на якому вже зареєстровано близько 200 компаній), або під час безкоштовної консультації "приліпить" до початкової заниженої вартості послуги ще відсотків так 200-300, і вуаля, початкова вартість вже на 3-5 тисяч вища, і це в кращому випадку.

Юридична компанія «Булах та Партнери» - це компанія повного циклу зі значним досвідом та фахівцями в різних галузях права, що безумовно надає нам перевагу в порівнянні із іншими юридичними та консалтинговими компаніями - ми дивимось на проблему значно ширше та спроможні передбачити більшість непередбачуваних сценаріїв розвитку при вирішенні Вашої проблеми. Основна наша відмінність від більшості колег в тому, що ми не надаємо дешеві послуги, безвідповідально пропонуючи клієнтам низькі ціни, при цьому не замислюючись про можливі наслідки.

 

Наша філософія: "Створюючи умови для розвитку оточуючих, в першу чергу ти зростаєш сам". Це означає, що ми не "впарюємо" Вам компанію із директором, на якому "вже проби ставити ніде" за 1500 грн., яку навіть на "гарматний постріл не підпустять" до будь-яких публічних торгів або тендерів.

Ми працюємо в інтересах Вашого розвитку!!!